MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bergère 12498213
nr 1249 8213
Bergère
Louis XV stil. Längd: 70cm. Djup: 50cm. Höjd: 110cm.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:43:05
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)